Se smlouvami se dnes setkává každý z nás. Pokud o něco žádáme velkou instituci nebo firmu, je jasné, že ta má své smlouvy připraveny a naším úkolem je jenom podpis. Pokud je vaše situace opačná, a něco nabízíte vy, nebo plánujete cokoliv koupit, je dobré si danou dokumentaci opatřit. K tomu vám poslouží právě vzory smluv, které máme k dispozici. Jsou ideální cestou k tomu, jak můžete mít dokument, který bude plně odpovídat vaší situaci a zároveň vám v případě potřeby umožní to, že ho můžete upravit dle svých představ.

Naše vzory smluv jsou profesionální

Jsme si vědomi toho, že různých vzorů najdete na internetu desítky. Ptáte-li se, proč právě ty od nás, je odpovědí naše profesionalita. Nejenom v odvětví smluvních vztahů, ale i v odvětví legislativy jako takové. Díky tomu máme vzory smluv, které jsou aktuální, odpovídají současným zákonům, stejně jako jejich případným novelám. Pyšníme se také tím, že jsou sepsány výhradně našimi špičkovými právníky, kteří každý z dokumentů píší univerzálně, aby byl použitelný jak pro obě smluvní strany, tak nabídl oběma smluvním stranám požadovaná práva i povinnosti.

Vzor smlouvy u nás najdete i vy

Naší velkou konkurenční výhodou je i to, že naši databázi neustále rozšiřujeme a tak stále přicházíme s mnoha smlouvami, které vám můžeme nabídnout k volnému použití. Proto se vám jenom málokdy stane, že nenajdete to, co hledáte. Pokud je tomu skutečně tak, stačí nás kontaktovat a budeme se snažit vašemu požadavku maximálně vyhovět. Naší snahou je zkrátka zlepšit celkový právní systém smluvní vztahy mezi lidmi, stejně jako je naším cílem ušetřit lidem peníze.
To se může týkat i situací, kdy máme k dispozici jak klasickou smluvní dokumentaci, tak i vzor odstoupení od smlouvy. Ten se hodí všem těm, kteří uzavřeli smlouvu jakkoliv nevýhodnou. I těm chceme a dokážeme pomoci.