Nejste spokojeni ve vašem stávajícím zaměstnání? Není to nic neobvyklého, jelikož nají práci, která by vám po všech směrech sedla, nemusí být jednoduché. Mohou to být nadřízení, kolektiv, stejně jako finanční ohodnocení, co vás trápí. Pokud jste se rozhodli na daném pracovním místě již nesetrvávat, naše výpověď vzor je ideální cestou k tomu, jak pracovní poměr oficiálně ukončit. Právě tento smluvní dokument vám pomůže k tomu, abyste mohli svou žádost o ukončení pracovního poměru podat oficiálně přímo vašemu nadřízenému, popřípadě odpovědné osobě na personálním či jiném oddělení velké či malé firmy, kde pracujete.

Špičkový výpověď vzor, který má všechny potřebné náležitosti

Dnes už bohužel neplatí, že by šla řada věcí vyřídit jenom ústně, na základě dohody. Pokud nechcete mít v budoucnu problémy s tím, že zaměstnavatel bude měnit své názory, stejně jako že bude tvrdit něco jiného, je dobré vyřídit vše s pomocí odpovídajících dokumentů. Právě výpověď vzor je tou nejlepší cestou, jak ve vašem zaměstnání skončit oficiálně a mít jistotu, že s tím byl váš zaměstnavatel plně obeznámen a bere danou věc na vědomí. Jedině díky tomu váš odchod do jiné práce proběhne hladce a bez komplikací.

Výpověď vzor má vše, co mít má

Samozřejmě ani tento dokument by neměl být nijak právně napadnutelný. Nespoléhejte proto na podomácku sepsané výpovědi, které mohou obsahovat řadu právních i faktických chyb. Výpověď vzor vám pomůže v tom, aby i odchod z vašeho zaměstnání byl v pořádku. Nechybí informace o konkrétním termínu výpovědi, o výpovědní lhůtě, stejně jako řada dalších informací, které je dobré do výpovědi zahrnout. Čeho se nemusíte obávat, to jsou případné důvody. Ty zákoník práce nevyžaduje uvádět, proto je ani náš vzor výpovědi samozřejmě neobsahuje. Jinak má vše, co mít má. Přesvědčte se sami!